Sklo Bursa je menší firma rodinného typu,
která se zabývá ruční výrobou dekorativního
a technického skla

 


Sklo Bursa - Ruční sklářská výrobaSklo Bursa je menší firma rodinného typu, která se zabývá ruční výrobou dekorativního, užitkového a technického skla zpracováním borokřemičitých skleněných trubic a tyčí nad sklářským kahanem. Firma se zaměřuje na produkci velkých a menších sérií. Není ovšem problémem vyrobit i jeden kus. Důležité je, aby byl každý zákazník s výrobky a jejich kvalitou spokojen.

 

 

 

 

Sklo Bursa - Ruční sklářská výrobaHistorie firmy se začala psát v roce 1992, kdy bylo nynějšímu majiteli Liboru Bursovi vydáno živnostenské oprávnění s povolením podnikat. Následně vznikla menší sklářská dílna v prostorách rodinného domu v obci Střevelná u Železného Brodu. Zde došlo k zahájení ruční výroby skla.

 

 

 

 

Sklo Bursa - Ruční sklářská výrobaKoncem roku 1994 získala firma povolení k obchodní činnosti, čímž výrazně rozšířila oblast svého podnikání. Protože zakázky postupně přibývaly, byl v roce 2000 zakoupen objekt v Železném Brodě, kam se po rekonstrukci přesunula celá výroba. Postupně se také rozšířil sortiment výrobků o pískované, lepené a malované sklo, zejména vánoční a velikonoční ozdoby. Firma v současné době obchoduje nejen v rámci České republiky, ale vyváží také do Německa, Itálie a na Slovensko.

 

 

Libor Bursa - Sklo Bursa - idatabaze.czSklo - idatabaze.cz

Login

Register | Lost your password?